TrAir Teknolojilerine Hoş Geldiniz

İşinizi sınırsızca büyütün ve bir daha asla Re-Platform yapmayın.

Vizyonumuz

Şirketimizin amacı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin çevrimiçi satışlarını kolaylaştırmak ve büyütmektir. Trair, kullanıcı dostu bir arayüz ile işletmelerin web sitelerini kolayca yönetmelerini sağlar. Ayrıca, işletmelerin müşterileriyle etkileşimini kolaylaştıran araçlar sunarak, müşteri memnuniyetini artırır..

Trair, işletmelerin müşteri bilgilerini ve siparişleri güvenli bir şekilde saklamak için gelişmiş güvenlik önlemleri sağlar. Şirket, işletmelerin satışları ve ürünlerini takip etmelerine yardımcı olan veri analizi araçları sunar. Bu sayede işletmeler, satış stratejilerini geliştirmek ve hedef kitlelerini daha iyi anlamak için verileri kullanabilirler.


Daha fazla bilgi edin

Headless Commerce


Vitrininizi özelleştirin
ve benzersiz deneyimler yaratın


TrAir, bulut tabanlı bir ticaret platformudur. çok kanallı dahil olmak üzere entegre yeni nesil uygulama paketi ve pazar yeri yetenekleri, mobil ve mağaza içi çözümler ve bir OMS. TrAir Commerce Cloud, işletmeleri güçlü ve çok kanallı işletim için esnek çözümler sunar.

B2C, pazar yeri veya B2B ticareti ve müşteri yaratma araçları sağlar. Deneyimler elde edin, gelirleri artırın ve yeniden platform oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırın.


API Mimarisi


İnovasyonu hızlandırın
ve işlevselliğinizi genişletinAPI öncelikli ve mikro hizmet tabanlı mimarisi ile Trair Commerce Cloud, tasarlamanızı, devreye almanızı ve her tür ticaret uygulamasını en iyi şekilde entegre edip özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmenize yardımcı olur.

Olağanüstü esnekliğimizden yararlanın ve güçlü bir TrAir Commerce Cloud ile dijital ticaret altyapısı oluşrurun.

Yüksek Performanslı Altyapı


Olağanüstü hızları deneyimleyin ve sıfıra yakın arıza süresi


Yoğunluktan bağımsız olarak ultra yüksek hızlar ve güvenli yüksek çalışma süresi ve kullanılabilirlik ile dönüşüm oranınızı artırın. Bulut altyapımıza güvenerek, yalnızca daha iyi performansa ve otomatik ölçeklenebilirliğe değil, aynı zamanda mükemmel kararlılığa ve çok katmanlı güvenliğe de yatırım yapmış olursunuz. TrAir Commerce Cloud, kredi kartı bilgilerini işleyen, depolayan veya ileten tüm şirketlerin güvenli bir ortam olmasını sağlamak için PCI DSS uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Asla en iyiden daha azıyla yetinmeyin.

Kullanıma Hazır Pazar Yeri İşlevleri


Gelirlerinizi artırın ve müşteri bağlılığınızı geliştirinPazar yeri işlevlerimiz, ürününüzü genişletmenizi sağlar, envanter biriktirmeden seçim ve dönüştürme oranları sunar. Envanter stoklamanın mali riski olmadan, diğer satıcıların platformunuz üzerinden satış yapmasına izin verin

Pazar yeri işlevleri eklemek size benzersiz fırsatlar sunar. Bunlar, gelirlerinizi artırma fırsatları ve alışveriş deneyimleridir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

En uygun fiyat
Kullanıcı dostu arayüz
Orijinal dizayn
Yüksek güvenlik

Çalışma Sürecimiz

Fikir
Tasarım ve Yazılım
Test
Yayıncılık

Bu işletmeleri dönüştürdük:

İşinizi Bizimle Büyütün

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi ürün ve hizmetlerinizle birleştirelim.

TEKLİF ALIN